Minetest textdomain findbiome x.x.x - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Find and teleport to biome
ru: Найти и телепортироваться к биому

en: <biome>
ru: <биом>

en: No player.
ru: Нет игрока.

en: Biome found at @1.
ru: Биом найден в @1.

en: No biome found!
ru: Биом не найден!

en: Biome does not exist!
ru: Биом не существует!

en: List all biomes
ru: Список всех биомов

en: No biomes.
ru: Нет биомов.
