Minetest textdomain findbiome x.x.x - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Find and teleport to biome
pl: Znajdź i teleportuj do biomu

en: <biome>
pl: <biom>

en: No player.
pl: Brak gracza.

en: Biome found at @1.
pl: Nie znaleziono biomu w @1.

en: No biome found!
pl: Nie znaleziono biomu!

en: Biome does not exist!
pl: Biom nie istnieje!

en: List all biomes
pl: Lista biomów.

en: No biomes.
pl: Brak biomów.
