Minetest textdomain findbiome x.x.x - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Find and teleport to biome
ja: バイオームを探し、テレポート

en: <biome>
ja: <バイオーム>

en: No player.
ja: プレイヤーがいません。

en: Biome found at @1.
ja: @1 で発見したバイオームです。

en: No biome found!
ja: バイオームが見つかりません！

en: Biome does not exist!
ja: バイオームが存在しません！

en: List all biomes
ja: バイオームの全リスト

en: No biomes.
ja: バイオームがありません。
