Minetest textdomain findbiome x.x.x - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Find and teleport to biome
fr: Rechercher et se téléporter sur le biome

en: No player.
fr: Aucun joueur.

en: Biome found at @1.
fr: Biome trouvé à @1.

en: No biome found!
fr: Aucun biome trouvé !

en: Biome does not exist!
fr: Le biome n'existe pas !

en: List all biomes
fr: Lister tous les biomes

en: No biomes.
fr: Aucun biomes.
