Minetest textdomain mcl_crimson x.x.x - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Warped Fungus
ru: Искажённый грибок

en: Warped fungus is a mushroom found in the nether's warped forest.
ru: Искажённый грибок можно найти в искажённых лесах Незера

en: Twisting Vines
ru: Извилистые лианы

en: Weeping Vines
ru: Плакучие лианы

en: Nether Sprouts
ru: Адские ростки

en: Warped Roots
ru: Искажённые корни

en: Warped Wart Block
ru: Искажённый блок адского нароста

en: Shroomlight
ru: Грибосвет

en: Warped Nylium
ru: Искажённый нилий

en: Crimson Fungus
ru: Багровый грибок

en: Crimson fungus is a mushroom found in the nether's crimson forest.
ru: Багровый грибок можно найти в багровых лесах Незера

en: Crimson Roots
ru: Багровые корни

en: Crimson Nylium
ru: Багровый нилий
