Minetest textdomain mcl_crimson x.x.x - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Twisting Vines
ja: ねじれツタ

en: Nether Sprouts
ja: ネザースプラウト

en: Warped Roots
ja: 歪な根

en: Warped Wart Block
ja: 歪なウォートブロック

en: Shroomlight
ja: シュルームライト

en: Warped Nylium
ja: 歪なナイリウム

en: Crimson Roots
ja: 真紅の根

en: Crimson Nylium
ja: 真紅のナイリウム
