Minetest textdomain mcl_crafting_table x.x.x - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Crafting
pl: Wytwarzanie

en: Inventory
pl: Ekwipunek

en: Recipe book
pl: Księga receptur

en: Crafting Table
pl: Stół rzemieślniczy

en: 3×3 crafting grid
pl: Siatka wytwarzania 3×3

en: A crafting table is a block which grants you access to a 3×3 crafting grid which allows you to perform advanced crafts.
pl: Stół rzemieślniczy jest blokiem, który daje dostęp do siatki wytwarzania rozmiaru 3×3, co daje dostęp do zaawansowanego wytwarzania.

en: Rightclick the crafting table to access the 3×3 crafting grid.
pl: Kliknij prawym przyciskiem na stół rzemieślniczy aby zyskać dostęp do siatki wytwarzania rozmiaru 3×3.
