Minetest textdomain mcl_chests x.x.x - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Chest
it: Baule

en: Inventory
it: Inventario

en: Large Chest
it: Baule Grande

en: 27 inventory slots
it: 27 scompartimenti d'inventario

en: Light Blue Shulker Box
it: Scatola di Shulker Azzurra
