Minetest textdomain mcl_cake x.x.x - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Cake
pl: Ciasto

en: With 7 tasty slices!
pl: Z 7 pysznymi kawałkami!

en: Hunger points: +@1 per slice
pl: Punkty głodu: +@1 za kawałek

en: Cakes can be placed and eaten to restore hunger points. A cake has 7 slices. Each slice restores 2 hunger points and 0.4 saturation points. Cakes will be destroyed when dug or when the block below them is broken.
pl: Ciasto może być postawione i zjedzone by odzyskać punkty głodu. Ciasto ma 7 kawałków. Każdy kawałek przywraca dwa punkty głodu i 0.4 punktu nasycenia. Ciasta zostaną zniszczone przy próbie wykopania, lub gdy blok pod nimi zostanie zniszczony.

en: Place the cake anywhere, then rightclick it to eat a single slice. You can't eat from the cake when your hunger bar is full.
pl: Postaw ciasto gdziekolwiek, następnie kliknij prawym by zjeść pojedynczy kawałek. Nie możesz jeść ciasta gdy twój pasek głodu jest pełny.

en: Cake (6 Slices Left)
pl: Ciasto (pozostały 6 kawałki)

en: Cake (5 Slices Left)
pl: Ciasto (pozostały 5 kawałki)

en: Cake (4 Slices Left)
pl: Ciasto (pozostały 4 kawałki)

en: Cake (3 Slices Left)
pl: Ciasto (pozostały 3 kawałki)

en: Cake (2 Slices Left)
pl: Ciasto (pozostały 2 kawałki)

en: Cake (1 Slice Left)
pl: Ciasto (pozostał 1 kawałek)
