Minetest textdomain mcl_blackstone x.x.x - en to ja translation catalogue (16 entries)

en: Blackstone
ja: ブラックストーン

en: Gilded Blackstone
ja: 金色のブラックストーン

en: Nether Gold Ore
ja: ネザー金鉱石

en: Polished Basalt
ja: 磨かれた玄武岩

en: Basalt
ja: 玄武岩

en: Smooth Basalt
ja: 滑らかな玄武岩

en: Polished Blackstone
ja: 磨かれたブラックストーン

en: Chiseled Polished Blackstone
ja: 模様入りの磨かれたブラックストーン

en: Polished Blackstone Bricks
ja: 磨かれたブラックストーンレンガ

en: Quartz Bricks
ja: クォーツレンガ

en: Soul Soil
ja: ソウルソイル

en: Eternal Soul Fire
ja: 永続的な魂の炎

en: Blackstone Slab
ja: ブラックストーンのスラブ

en: Polished Blackstone Slab
ja: 磨かれたブラックストーンのスラブ

en: Soul Torch
ja: ソウルトーチ

en: Blackstone Wall
ja: ブラックストーンの塀
