Minetest textdomain mcl_death_messages x.x.x - en to pl translation catalogue (54 entries)

en: @1 went up in flames
pl: @1 stanęła w płomieniach

en: @1 walked into fire whilst fighting @2
pl: @1 weszła w płomienie podczas walki z @2

en: @1 was struck by lightning
pl: @1 została trafiona piorunem

en: @1 was struck by lightning whilst fighting @2
pl: @1 została trafiona piorunem z @2

en: @1 burned to death
pl: @1 została spalona żywcem

en: @1 was burnt to a crisp whilst fighting @2
pl: @1 została usmażona podczas walki z @2

en: @1 tried to swim in lava
pl: @1 próbowała pływać w lawie

en: @1 tried to swim in lava to escape @2
pl: @1 próbowała pływać w lawie by uciec od @20

en: @1 discovered the floor was lava
pl: @1 odkryła, że podłoga to lawa

en: @1 walked into danger zone due to @2
pl: @1 weszła do niebezpiecznej strony przez @2

en: @1 suffocated in a wall
pl: @1 udusiła się w ścianie

en: @1 suffocated in a wall whilst fighting @2
pl: @1 udusiła się w ścianie podczas walki z @2

en: @1 drowned
pl: @1 utopiła się

en: @1 drowned whilst trying to escape @2
pl: @1 utopiła się podczas ucieczki przed @2

en: @1 starved to death
pl: @1 zagłodziła się na śmierć

en: @1 starved to death whilst fighting @2
pl: @1 zagłodziła się na śmierć podczas walki z @2

en: @1 was pricked to death
pl: @1 została zakłuta na śmierć

en: @1 walked into a cactus whilst trying to escape @2
pl: @1 weszła w kaktus podczas ucieczki przed @2

en: @1 hit the ground too hard
pl: @1 zbyt twardo wylądowała

en: @1 hit the ground too hard whilst trying to escape @2
pl: @1 zby twardo wylądowała podczas walki z @2

en: @1 experienced kinetic energy
pl: @1 doświadczyła energii kinetycznej

en: @1 experienced kinetic energy whilst trying to escape @2
pl: @1 doświadczyła energii kinetycznej podczas ucieczki przed @2

en: @1 fell out of the world
pl: @1 wyleciała poza świat

en: @1 didn't want to live in the same world as @2
pl: @1 nie chciała żyć w tym samym świecie co @2

en: @1 died
pl: @1 umarła

en: @1 died because of @2
pl: @1 umarła przez @2

en: @1 was killed by magic
pl: @1 została zabita magią

en: @1 was killed by magic whilst trying to escape @2
pl: @1 została zabita magią podczas ucieczki przed @2

en: @1 was killed by @2 using magic
pl: @1 została zabita przez @2 korzystając z magii

en: @1 was killed by @2 using @3
pl: @1 została zabita przez @2 korzystając z @3

en: @1 was roasted in dragon breath
pl: @1 została usmażona przez oddech smoka

en: @1 was roasted in dragon breath by @2
pl: @1 została usmażona przez oddech smoka od @2

en: @1 withered away
pl: @1 odeszła na wieki

en: @1 withered away whilst fighting @2
pl: @1 odeszła na wieki podczas walki z @2

en: @1 was shot by a skull from @2
pl: @1 została zastrzelona czaszką przez @2

en: @1 was squashed by a falling anvil
pl: @1 została zmiażdżona spadającym kowadłem

en: @1 was squashed by a falling anvil whilst fighting @2
pl: @1 została zmiażdżona spadającym kowadłem podczas walki z @2

en: @1 was squashed by a falling block
pl: @1 została zmiażdżona spadającym blokiem

en: @1 was squashed by a falling block whilst fighting @2
pl: @1 została zmiażdżona spadającym blokiem podczas walki z @2

en: @1 was slain by @2
pl: @1 została zabita przez @2

en: @1 was slain by @2 using @3
pl: @1 została zabita przez @2 przy użyciu @3

en: @1 was shot by @2
pl: @1 została zastrzelona przez @2

en: @1 was shot by @2 using @3
pl: @1 została zastrzelona przez @2 przy użyciu @3

en: @1 was fireballed by @2
pl: @1 została zabita kulą ognia przez @2

en: @1 was fireballed by @2 using @3
pl: @1 została zabita kulą ognia przez @2 przy użyciu @3

en: @1 was killed trying to hurt @2
pl: @1 została zabita gdy próbowała skrzywdzić @2

en: @1 tried to hurt @2 and died by @3
pl: @1 próbował skrzywdzić @2 i zginął przed @3

en: @1 blew up
pl: @1 wybuchła

en: @1 was blown up by @2
pl: @1 została wysadzona przez @2

en: @1 was blown up by @2 using @3
pl: @1 została wysadzona przez @2 przy użyciu @3

en: @1 was squished too much
pl: @1 została zbyt mocno ściśnięta

en: @1 was squashed by @2
pl: @1 została ściśnięta przez @2

en: @1 went off with a bang
pl: @1 odeszła z hukiem

en: @1 went off with a bang due to a firework fired by @2 from @3
pl: @1 wybuchł z hukiem z powodu fajerwerków wystrzelonych przez @2 z @3
