Minetest textdomain mcl_credits x.x.x - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: A faithful Open Source clone of Minecraft
hu: Nyílt forráskódú hű másolata a Minecraft-nak

en: Sneak to skip
hu: Guggolj, hogy tovább lapozz

en: Jump to speed up (additionally sprint)
hu: Ugorj a felgyorsításhoz (továbbá fuss)

en: Show the Mineclonia end credits
hu: Mutasd a Mineclonia vége főcímét

en: Creators of Mineclonia
hu: Mineclonia készítői

en: Creator of MineClone 2
hu: MineClone 2 készítői

en: Creator of MineClone
hu: MineClone készítői

en: Active Contributors
hu: Aktív közreműködők

en: Previous Contributors
hu: Korábbi közreműködők

en: Original Mod Authors
hu: Eredeti Mod-készítők

en: 3D Models
hu: 3D modellek

en: Textures and menu images
hu: Textúrák és menü képek

en: Translations
hu: Fordítások

en: Special thanks
hu: Külön köszönet
